İSTANBUL TURU 1

- TL
Hareket: KARAMAN - AKTEKKE MEYDANI
Yarım Pansiyon
3 GECE 3 GÜN
Image

İSTANBUL TURU 11.Gün:

Akşam saat 18:00’ de Karaman’dan hareket ediyoruz. Sabah ilk olarak etrafında yarım kubbe ortasında Eyüp sultan türbesi sandukasının ayak ucunda bir pınar avlu oratsında asırlık bir çınar bulunan eyüp sultan camii'ni ziyaret ediyoruz sonra fatih sultan mehmet tarafından yaptırılmış cami ve külliye olan fatih camii'ni geziyoruz devamında avrupalılarca mavi camii olarak bilinen sultan ahmet camii'ne hareket ediyoruz.Sütun ormanı görünümündeki yerebatan sarnıcı gezdikten sonra bizans'ın göz bebeği ve fatih sultan mehmet tarafından camiye dönüştürülen ayasofya müzesine hareket ediyoruz buradan osmanlının son padişahlarına ev sahipliği yapan dolmabahçe sarayanın geziyoruz ve otelimize hareket ediyoruz.

2. Gün:

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra anadolu kavağına hareket ediyoruz burayı gezdikten sonra anadolu kavağının tepesinde defnedilen HZ . YUŞA Peygamberin olduğuna inanılmaktadır ve burda bulunan türbe ve camii'yi geziyoruz.Doğal güzellikleriyle bizi karşılayacak olan şile'yi geziyoruz ve şile'yi gezdikten sonra bir başka doğa güzelliği olan ağva'ya gidiyoruz ve otelimizde yerleşiyoruz.

3. Gün:

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra ağva'da kısa bir geziden sonra Bolu'nun göz bebeği olan abant gölü'ne hareket ediyoruz.Abant gölü'ne hareket ediyoruz.Abant gölünün çevresini gezdikten sonra dileyen kişiler atlarla gezinti yapabilir serbest zamandan sonra Bolu'ya hareket ediyoruz. Bolu'da şehir turu yapıyor ve karamana hareket ediyoruz.